PONOWNE OTWARCIE TUNELI FLYSPOT
22 MAJA 2020

Jak działamy w realiach po epidemii Covid-19?

W tunelach Flyspot od 22 maja mogą latać wyłącznie proflyerzy, czyli osoby mające co najmniej 30 min doświadczenia w lataniu w tunelu aerodynamicznym. Do tej grupy zaliczamy również przyszłych skoczków spadochronowych w trakcie szkolenia AFF.

Zapraszamy wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów przeziębienia czy innych infekcji. Osobom z obniżoną odpornością zalecamy jeszcze wstrzymanie się od aktywności sportowej.

Od 22 maja nie mogą jeszcze latać osoby początkujące (mające vouchery na latanie).

Jeśli jesteś posiadaczem takiego vouchera i kończy się jego ważność, napisz do nas na Live Chat na naszej stronie www. Już wkrótce Flyspot będzie otwarty dla wszystkich, bądźcie cierpliwi 😊

Niestety, jak pisaliśmy wyżej, na razie jest to niemożliwe. Możesz natomiast kupić już voucher na latanie i zrobić rezerwację, gdy tylko pozwolą na to ogólnokrajowe zasady działalności obiektów sportowych. Voucher kupisz tu: sklep.flyspot.com.

Tunel Flyspot w Warszawie jest czynny codziennie od godz.8.00 do 24.00, natomiast w Katowicach i Wrocławiu od godz.10:00 do 22:00. Jednak w praktyce na Wasze życzenie jesteśmy w stanie być otwarci nawet 23 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Dostęp tunelu jest ograniczony do osób, które zarezerwowały czas. Wyjątkiem są opiekunowie osób niepełnoletnich. Bardzo prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii. Niebawem wszystko wróci do normy 😊

Zalecamy korzystanie z własnego kombinezonu i kasku. Jeśli jednak nie dysponujesz własnym sprzętem, udostępnimy Ci na miejscu zdezynfekowany kask, kombinezon i gogle.

Tak, w tunelu aerodynamicznym może latać grupa maksymalnie 4-osobowa, jeśli tylko pozwala na to Wasz poziom zaawansowania i/lub jesteście teamem sportowym. Wprowadziliśmy jednak ograniczenia dotyczące liczby osób oczekujących w tym czasie na latanie na ławeczce. Bardzo prosimy również o wejście do śluzy tunelu dopiero, gdy wyjdzie z niej poprzednio latająca grupa.

Szatnie pozostają na razie zamknięte, ale toalety i przebieralnie są otwarte. Ważne, by w tym samym czasie przebywała tam tylko jedna osoba 😊

Lokale gastronomiczne w naszych tunelach jeszcze pozostają zamknięte. Do Waszej dyspozycji jest (jak zawsze) krystalicznie czysta woda z naszych dystrybutorów.

Jeśli jesteś klientem pro, najprawdopodobniej opłacisz swoją rezerwację z posiadanego już pakietu lub zrobisz to online podczas rezerwacji czasu. Jeśli jednak będziesz musiał dokonać płatności na miejscu, rekomendujemy skorzystanie z płatności bezdotykowej za pomocą karty płatniczej lub telefonu, chociaż płatność gotówką również jest możliwa.

Nasze wewnętrzne reguły bezpieczeństwa obejmują następujące środki: ograniczenia i kontrola rezerwacji, zminimalizowanie osób korzystających jednocześnie z obiektów, szkolenia wewnętrzne pracowników, odpowiednia komunikacja i podnoszenie świadomości odwiedzających, montaż dyspozytorów z płynem do dezynfekcji rąk oraz rękawiczkami jednorazowymi, ograniczenia związane z liczbą osób przebywających w pomieszczeniach Flyspot, dezynfekcja po każdym użyciu, wprowadzenie specjalnych zasad sprzątania i dezynfekcji ciągów komunikacyjnych i pozostałych pomieszczeń w tunelach.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas na Live Chat.

FLYSPOT IS A PLACE WHERE DREAMS COME TRUE. COME JOIN US AND LIFT YOURSELF INTO THE AIR!

BOOK YOUR FLIGHT