OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Jeśli chcesz zorganizować spotkanie dla swoich przyjaciół lub współpracowników, którego nigdy nie zapomną dobrze trafiłeś!

Już od tej kwoty zorganizujesz u nas event (30 minut latania w tunelu).

Pełna oferta dopasowana do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z sali konferencyjnej we Flyspot.

Darmowy parking na terenie Flyspot.

Darmowy film pamiątkowy oraz certyfikat dla każdego uczestnika.

Ty marzysz i kreujesz – my spełniamy Twoje marzenia i pomysły. Flyspot, to najlepszy wybór na nietuzinkowy event. Stworzyliśmy miejsce, które łączy profesjonalizm z zabawą w dobrym stylu. Spełnianie marzeń o lataniu, sportowa rywalizacja, ekstremalne emocje i tuziny uśmiechów sprawią, że Twoje wydarzenie na zawsze pozostanie w pamięci Twoich gości.

EVENTY FIRMOWE

WIECZORY KAWALERSKIE I PANIEŃSKIE

TARGI PREZENTACJE I WYSTAWY

URODZINY

ZORGANIZUJMY RAZEM TWOJE WYDARZENIE. SKONTAKTUJ SIĘ Z JEDNYM Z NASZYCH KOORDYNATORÓW DS. EVENTÓW.

KATOWICE
Magdalena Wojciechowska
e-mail: events-katowice@flyspot.com
tel: +48 882 344 169

WARSZAWA
Oliwia Krywult
e-mail: events@flyspot.com
tel: +48 698 626 600

MOŻESZ TEŻ SKORZYSTAĆ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO ZNAJDUJĄCEGO SIĘ PO PRAWEJ STRONIE. NA PODSTAWIE PRZESŁANYCH INFORMACJI PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE ODPOWIEDNIĄ OFERTĘ I SKONTAKTUJEMY SIĘ TELEFONICZNIE.

Wypełnij formularz jeśli chcesz zorganizować imprezę we Flyspot!

Administratorem danych osobowych Państwa oraz – jeśli zostaną przez Państwa podane – również dziecka biorącego udział w „letnich warsztatach” (‘Dane Osobowe’) jest AEROTUNEL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., z siedzibą w Warszawie, 00-090, Al. Solidarności 75/26, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000587608, NIP: 5252533508, e-mail: recepcja@flyspot.com (‘Aerotunel’). Dane osobowe będą przetwarzane przez Aerotunel dla celów niezbędnych do wykonania umowy o udział w letnich warsztatach i dla tych samych potrzeb mogą być przekazywane współpracującym z nami podmiotom (podwykonawcom Aerotunel). Dane Osobowe będą przechowywane przez okres realizacji umowy i 6 miesięcy po tym okresie, chyba że dłuższy okres przechowywania Danych Osobowych będzie wymagany przepisami prawa, w tym o rachunkowości. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne, przy czym jest ono niezbędne dla potrzeb zawarcia i realizacji umowy z Aerotunel. W zakresie i na zasadach wynikających z obowiązujących przepisów, macie Państwo prawo żądania od Aerotunel dostępu do Danych Osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, jak również prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.